Hoşgeldin Yaz!

Hoşgeldin Yaz!

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba!

 

Yaklaşık 1 yıl kadar önce basılı yayın olmak için bu yola çıkmıştık. Ancak, dolar kurları, piyasa şartları, kağıt ve baskı maliyetleri işin içerisine girince bugün tüm basının yaşamış olduğu sıkıntılar karşımıza çıktı. Daha sonra dijital ortamda yürütmeye karar verdik ama diğer basılı dergilerimizde yaşadığımız büyük sıkıntılardan dolayı bir süre ara vermek durumunda kaldık. Ama sonunda mutlu sona geldik J

 

Bizim için fazlasıyla zorlu, emek dolu, dizlerimizi ellerimizi kanata kanata yılmadan usanmadan ağlamadan geçirdiğimiz bir süreç oldu ve sonunda hayallerimize kavuştuk… Baharla birlikte çok şükür ki artık dijital bir mecra olarak yayındayız ve siz değerli okuyucularımız anne ve anne adaylarının daima yanında olacağız.

 

Ünlü annelerle sohbetler, influencer anneler ile tavsiyeler, uzmanlar ile değerli bilgiler paylaşacağız sizinle. Anneliğe, kadınlığa, güzelliğe dair konular işleyeceğiz, bebeğinizin, çocuğunuzun gelişimini, psikolojisini birlikte takip edeceğiz. Kısaca sizin yanınızda, size zor anınızda omuz veren bir dost olacağız. Bundan sonra hiç ayrılmayacağız.

 

Unutmayın ki annelik birazcık zorlu, çokça tatlı ve hiç bitmeyecek bir serüven J Bu serüveninizde aradığınız ve kafanıza takılan merak edilen tüm konulara sayfamızdan ulaşabileceksiniz… Ayrıca merak ettiğiniz farklı konular da varsa lütfen bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden ya da mail adreslerimizden ulaşarak taleplerinizi iletin. Memnuniyetle Mommy’s Magazin ekibi olarak yer vereceğiz.

 

Ve son olarak öncelikle değerli annelerimin, tüm anne ve anne adaylarının;

 

 Anneler Günü  Kutlu Olsun…

 

Şeyda Mansıroğlu